Serwis urządzeń CCTV

Przedstawiamy zakres naszych usług

Jedną z naszych czołowych specjalności są usługi serwisowe urządzeń monitoringu przemysłowego.

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne kamer, rejestratorów oraz innych elementów analogowych i sieciowych systemów CCTV. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia.

 

i-SERWIS posiada bogate doświadczenie w serwisowaniu urządzeń i akcesoriów oraz instalacji monitoringu przemysłowego.

Uczestniczymy w kursach i szkoleniach

Nasi specjaliści to ludzie, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i stale poszerzają swoje kwalifikacje. Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach pozwala im nadążać za nowymi technologiami i sprostać wszystkim stawianym im wymaganiom. Proponujemy Państwu usługi okresowego serwisowania urządzeń obejmujące przegląd i konserwację podzespołów oraz dostrojenie parametrów urządzenia. Dodatkowo chętnie doradzimy Państwu przy wyborze najlepszych technologii dostosowanych do Państwa oczekiwań.

Chętnie nawiązujemy stałą współpracę z firmami oraz instytucjami. Wśród naszych klientów są największe przedsiębiorstwa w kraju oraz zagranicą. Wieloletnia współpraca z liderami w swoich branżach jest dla nas powodem do dumy. Profesjonalne podejście do klienta i rzetelne świadczenie usług to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Świadczymy usługi serwisowe i instalatorskie

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje zarówno naprawy kamer, rejestratorów i innych urządzeń jak i przeglądy konserwatorskie infrastruktur przeprowadzane cyklicznie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, ze technologie wykorzystywane w systemach CCTV mogą stanowić dla wielu użytkowników zagadnienie zupełnie nieznane, dlatego zawsze służymy klientom fachową poradą.

Nie czekaj, napisz do nas i umów się na instalację!