O nas

Sprawdź dlaczego warto wybrać właśnie nas!

Dlaczego warto wybrać i-SERWIS

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji – to właśnie MY!

Koncepcja i-SERWISu powstała w 2003 roku. Kilkanaście lat działalności pozwoliło nam nabrać odpowiednich umiejętności oraz zgromadzić ogromną ilość zadowolonych klientów. Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższej satysfakcji klientów z dokonanych przez nas napraw. Dlatego zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i profesjonalnych serwisantów, których pasją jest serwisowanie.

Nie czekaj – zaufaj liderowi rynku serwisowego w Polsce i dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów!

Nasze wartości

 • Uczciwość

  Uczciwie podchodzimy do każdej realizacji. W czasie naprawy powierzonego nam urządzenia wykorzystujemy tylko nowe, pochodzące z legalnego źródła części, które zapewnią poprawną pracę urządzenia.
 • Szacunek

  Szacunek do klienta i powierzonego nam urządzenia jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego w kontaktach z klientem udzielamy jak najbardziej wyczerpujących informacji, a powierzone nam urządzenie przechowujemy z należytą starannością.
 • Satysfakcja klienta

  Zależy nam, żeby każdy klient naszej firmy odczuwał pełną satysfakcję dlatego w zarówno w trakcie jak i po zrealizowanej naprawie serwisowej z chęcią słuchamy Państwa uwag.
 • Otwartość

  Jesteśmy otwarci na nowe technologie oraz doświadczenia. Dlatego często podejmujemy się napraw niecodziennych urządzeń, które wykonujemy przy użyciu nowoczesnych technologii. Dzięki temu poszerzamy nasze horyzonty, co przekłada się na poszerzanie naszej wiedzy z zakresu serwisowania urządzeń elektronicznych.
 • Profesjonalizm

  Fachowe podejście do wykonanych przez nas napraw to jeden z głównych powodów dla których warto nam zaufać. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wszystkie wykonywane przez nas naprawy serwisowe przeprowadzane są przez profesjonalistów w odpowiednio przygotowanych warunkach.