Serwis

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe

Jesteśmy specjalistami z pasją. Dlatego powierzając nam swoje urządzenie podejmujesz słuszną decyzję. Po naprawie, Twoje urządzenie będzie działać jak nowe!

Zadbamy, aby Twoje urządzenie poczuło się komfortowo

Naprawa gwarancyjna

Prowadzimy serwis gwarancyjny urządzeń zakupionych w sklepach partnerskich serwisu i-SERWIS.pl. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz podejście z pasją sprawia, że wykonywane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Wyróżnia nas duże doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta. Nasza praca jest również naszą pasją, dlatego naprawy wykonywane są rzetelnie i solidnie.Więcej

Naprawa pogwarancyjna

W zakresie naszych usług znajduje się również naprawa pogwarancyjna realizowana przez specjalistów pasjonatów.

Wyspecjalizowana kadra pracowników naszego serwisu posiada kompetencje pozwalające na naprawę różnego typu urządzeń. Między innymi z zakresu: telewizji przemysłowej CCTV, kontroli dostępu, systemów alarmowych, RTV, AGD i innych.Więcej

Cennik usług

Wieloletnie działanie serwisu na rynku umożliwiło nam stworzenie idealnie zbilansowanej oferty, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Nie czekaj - powierz swoje urządzenie specjalistom, którzy podchodzą z pasją do każdej naprawy!

Gwarantujemy konkurencyjne ceny wykonywanych przez nas usług serwisowych.Więcej