Serwis systemów alarmowych i ppoż

Przedstawiamy zakres naszych usług

Już od wielu lat współpracujemy z liderami w dziedzinie systemów alarmowych i systemów przeciwpożarowych. Naszym celem od zawsze jest zadowolenie klienta.

Świadczone przez nas usługi serwisowe zawsze gwarantowały klientom bezpieczeństwo. Profesjonalnie przeprowadzane przeglądy szczególnie cenią sobie instytucje i firmy, których bezpieczeństwo jest sprawą kluczową. Równie chętnie z oferty korzystają klienci indywidualni.

 

Właściwa konserwacja zapewni prawidłowe funkcjonowanie każdego systemu bezpieczeństwa przez długi czas.

Fachowe podejście do każdego zlecenia

W zakresie usług świadczonych przez i-SERWIS znajdują się okresowe przeglądy instalacji i bieżące naprawy. Nasi specjaliści dokonują rzetelnej konserwacji i regulacji parametrów pracy urządzenia. Usługi wykonywane są solidnie z wykorzystaniem fachowych umiejętności naszych pracowników. Ogromną wagę przywiązujemy również do współpracy z klientem, wierząc, że najważniejsze jest zrozumienie jego oczekiwań. Zawsze staramy się traktować klientów w sposób, w jaki chcielibyśmy być obsługiwani. Takie podejście w znakomitej większości przypadków owocuje zadowoleniem klienta, które dla nas jest największym sukcesem.

Pracujemy z pasją

Zespół naszych specjalistów to ludzie z pasją, którzy wraz z usługą chcą zaoferować klientom pewność i bezpieczeństwo prawidłowo działającego systemu. Aby zagwarantować najwyższej jakości standardy stale zwiększamy swoje kompetencje i pogłębiamy jednocześnie naszą wiedzę. Poza profesjonalnym serwisem pracownicy są wykwalifikowani do udzielenia Państwu fachowych porad z zakresu rozbudowy czy modernizacji systemu.

Nie czekaj, napisz do nas i umów się na instalację!