Serwis kontroli dostępu

Przedstawiamy zakres naszych usług

Systemy kontroli dostępu instalowane są w miejscach, gdzie szczególnie ważne jest bezpieczeństwo. Odpowiadają one za wpuszczanie do obiektu jedynie osób uprawnionych.

Każda awaria takiej instalacji związana jest z możliwością wtargnięcia do danej strefy osób niepowołanych.

 

i-SERWIS zajmuje się świadczeniem usług z zakresu serwisowania systemów kontroli dostępu już od kilkunastu lat.

Regularna konserwacja i przeglądy systemów kontroli dostępu są zatem szczególnie ważne i pozwalają zachować ich prawidłowe funkcjonowanie. Każda awaria takiej instalacji mogłaby bowiem spowodować zagrożenie bezpieczeństwa danego obiektu.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów

Świetnie rozumiemy naszych klientów oraz ich potrzebę doskonałego funkcjonowania systemu. Nasi fachowcy dokonują okresowych przeglądów i napraw systemów zlokalizowanych w największych firmach i instytucjach w kraju. Zespół naszych serwisantów złożony jest z wykwalifikowanych specjalistów, dla których praca jest pasją. Ciągłe podążanie za bieżącymi technologiami pozwala im rzetelnie wykonywać swoje zadania. Naszym głównym założeniem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Wychodzimy z przekonania, że tylko solidna praca zasługuje na szacunek klientów i każdego dnia się w tym utwierdzamy. Takie podejście skutkuje najczęściej nawiązaniem długotrwałej współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi.

Oferujemy naszą pomoc

W swej ofercie i-SERWIS poleca całościowe usługi serwisowe obejmujące konserwację urządzeń i regulację parametrów ich pracy. W razie potrzeby serwisanci są kompetentni do udzielenia Państwu fachowej porady z zakresu budowy i działania systemów kontroli dostępu.

Nie czekaj, napisz do nas i umów się na instalację!