Montaż kamer przemysłowych

Twoja satysfakcja jest dla nas sukcesem!

Oferujemy profesjonalny montaż kamer przemysłowych dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych.

Wyróżnia nas duże doświadczenie, indywidualne podejście do klienta, bezpłatny kosztorys wraz z dojazdem do klienta oraz całodobowa pomoc techniczna.

 

Instalacja systemów telewizji przemysłowej
stanowi jeden z filarów działalności serwisu i-SERWIS.

Instalacje kamer przemysłowych

Szeroki wachlarz usług

Firma od początku swojego istnienia zrealizowała dziesiątki instalacji, wśród których wymienić należy montaż niewielkich systemów złożonych z kilku urządzeń, ale również potężne instalacje dla największych instytucji i przedsiębiorstw w całym kraju oraz poza jego granicami.

Instalacja monitoringu

Montaż urządzeń monitoringu tylko pozornie jest sprawą łatwą. W rzeczywistości jedynie odpowiednie zainstalowanie, połączenie i skonfigurowanie wszystkich urządzeń pozwala zachować pełnię bezpieczeństwa, dla którego przecież powstają takie systemy.


Nawet najwyższej klasy urządzenie bez odpowiedniego ustawienia i właściwie dobranych akcesoriów nie zapewni należytej efektywności systemu nadzoru. i-SERWIS proponuje Państwu usługi na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo bez względu na wielkość instalacji.

Do realizacji każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić optymalne wykorzystanie posiadanych urządzeń w zależności od uwarunkowań konkretnej lokalizacji.

Nasi instalatorzy poza wiedzą zdobywaną poprzez doświadczenie, systematycznie uczestniczą w szkoleniach i kursach, pozwalających im śledzić aktualne trendy i podnosić swoje kwalifikacje. Dodatkowo chętnie sami poszerzają swoją wiedzę związaną z instalacjami, ponieważ wszyscy nasi instalatorzy podchodzą do swoich obowiązków z pasją. Elastyczne podejście, staranność i profesjonalizm sprawiły, że udało nam się zbudować stale rosnące grono wiernych klientów, którzy w razie potrzeby zwracają się z problemem dotyczącym instalacji właśnie do nas.Instalacje kamer przemysłowych

Nie czekaj, napisz do nas i umów się na instalację!