Instalacje systemów alarmowych

Twoja satysfakcja jest dla nas sukcesem!

Projektujemy i instalujemy profesjonalne systemy alarmowe oparte na urządzeniach najlepszych firm w zakresie zabezpieczeń!

Mamy dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych co gwarantuje 100% bezpieczeństwo.

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest priorytetem. Dlatego też kładziemy olbrzymi nacisk na wykonywanie profesjonalnych instalacji. Nasi specjaliści to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu poradzą sobie z zabezpieczeniem każdego obiektu.

 

i-SERWIS wykonuje projekty i instalacje systemów alarmowych w pełnym zakresie.

Doświadczenie w branży SSWiN

Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najnowszych zdobyczy technologicznych i stałe poszerzanie kompetencji pozwalają naszym instalatorom tworzyć systemy maksymalnie funkcjonalne, zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jak wiadomo doskonałej jakości urządzenia nie stanowią jeszcze o bezpieczeństwie systemu alarmowego.

Dopiero właściwe podłączenie, współpraca między urządzeniami oraz ich odpowiednia konfiguracja gwarantują osiągnięcie celu, jakim w przypadku tego typu instalacji jest zapobieganie zdarzeniom niebezpiecznym i przekazywanie informacji o nich.

Gwarancja satysfakcji z wykonanej usługi

Aby zagwarantować pełnię zadowolenia każdego klienta nasi pracownicy służą radą w zakresie pracy poszczególnych urządzeń, ich przyłączenia oraz integracji w systemie. W ramach naszej oferty świadczymy także usługi serwisowania urządzeń oraz infrastruktur. Pozwalają one zachować stale wysokie parametry pracy systemu oraz przez długi czas wykorzystywać zainstalowane urządzenia.

Każdy z tworzonych przez nas systemów budowany jest z uwzględnieniem preferencji i oczekiwań klienta, jego możliwości finansowych oraz profesjonalnej wiedzy instalatora. Wykonywanie projektów według takiego właśnie schematu pozwoliło nam zamontować już dziesiątki infrastruktur i zbudować dobre relacje z klientami, którzy za każdym razem do nas wracają.

Systemy alarmowe

Nie czekaj, napisz do nas i umów się na instalację!